تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

هزینه طلاق توافقی,مدارک لازم برای طلاق توافقی

سؤالات متداول در خصوص هزینه طلاق توافقی به شرح زیر می‌باشد:

هزینه طلاق توافقی چه میزان است؟  مدارک لازم برای طلاق توافقی چیست؟  متن توافقنامه طلاق توافقی به چه صورت است؟  متن طلاق توافقی به چه نحو است؟  نمونه توافقنامه طلاق توافقی چطور است؟  مدارک طلاق توافقی چگونه است؟  مدارک لازم جهت طلاق توافقی چیست؟  مدارک برای طلاق توافقی کجا می بایست ارائه شود؟  صورتجلسه طلاق توافقی چگونه است؟  نمونه صورتجلسه طلاق توافقی چیست؟

در صورت اقدام به طلاق توافقی توسط زوجین در چند مرحله پرداخت‌هایی باید صورت پذیرد که شامل هزینه‌های دادگاه ، هزینه مرکز مشاوره و هزینه دفترخانه طلاق می‌باشد . لازم به ذکر است هزینه‌های فوق‌الذکر تا حدودی متغیر می‌باشد و باگذشت زمان و تعرفه‌های اعلام‌شده از سوی مراکز مربوطه متغیر است ، لیکن در حال حاضر این مبلغ در حدود 200 الی 300 هزار تومان بابت هزینه‌های فوق می‌باشد ، که البته این مبلغ کاملاً تقریبی بوده و بنا بر زمان اقدام به طلاق توافقی و همچنین مبلغی که دفترخانه دریافت می‌کند ، ممکن است تغییر کند.

در نهایت لازم به ذکر است در صورت نیاز به اخذ وکیل جهت انجام طلاق توافقی هزینه مربوط جهت اخذ دو وکیل ( یک وکیل برای زوج و یک  وکیل برای زوجه ) به هزینه فوق اضافه می‌شود .

مدارک مورد نیاز جهت ارائه دادخواست طلاق توافقی ، قباله ازدواج و مدارک شناسایی شامل کارت ملی و شناسنامه زوجین به همراه کپی از آنها می باشد.

هزینه طلاق توافقی

 

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما