تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

چگونه طلاق بگیریم,طلاق گرفتن

سؤالات متداول در خصوص چگونه طلاق بگیریم به شرح زیر می‌باشد:

چگونه طلاق بگیریم؟ برای طلاق چه باید کرد؟  چگونه طلاق بگیرم؟  نحوه طلاق گرفتن چطور است؟  روش طلاق گرفتن چگونه است؟  اقدام برای طلاق به چه روش است؟  تقاضای طلاق چیست؟  چطور طلاق بگیرم؟  راه طلاق چیست؟  راههای طلاق گرفتن به چه صورت است؟  نحوه طلاق چگونه است؟  طلاق دادن چیست؟  طلاق در تهران به چه طریق است؟  طلاق و جدایی به چه نحو است؟  همه چیز در مورد طلاق؟  مدارک لازم جهت طلاق چیست؟  راه طلاق گرفتن به چه روش است؟  راه های طلاق گرفتن چطور است؟  راهکارهای طلاق به چه طریق است؟  راههای گرفتن طلاق چیست؟ طلاق گرفتن چگونه است؟

ثبت طلاق در دفاتر رسمی ازدواج و طلاق ، پس از صدور گواهی عدم امکان سازش از سوی دادگاه امکانپذیر است. لیکن دادگاه باید به منظور ایجاد صلح و سازش موضوع را به داوری ارجاع کند. لازم به ذکر است پس از صدور قرار ارجاع امر به داوری، هریک از زوجین مکلفند ظرف یک هفته از تاریخ ابلاغ یک نفر از اقارب متأهل خود را که حداقل سی ‌ سال داشته و آشنا به مسائل شرعی و خانوادگی و اجتماعی باشد به عنوان داور به دادگاه معرفی کنند. درصورت امتناع زوجین از معرفی داور یا عدم توانایی آنان دادگاه، خود یا به درخواست هر یک از طرفین به تعیین داور مبادرت می کند.

 ارائه گواهی پزشک ذیصلاح طبق ماده۲۴ قانون حمایت خانواده درمورد وجود جنین یا عدم آن برای ثبت طلاق الزامی است، مگر آنکه زوجین بر وجود جنین اتفاق نظر داشته باشند.

مدت اعتبار گواهی عدم امکان سازش برای تسلیم به دفتر رسمی ازدواج و طلاق سه ماه پس از تاریخ ابلاغ رأی قطعی یا قطعی ‌ شدن رأی است. چنانچه گواهی مذکور ظرف این مهلت تسلیم نشود یا طرفی که آن را به دفترخانه رسمی طلاق تسلیم کرده است ظرف سه ماه از تاریخ تسلیم در دفترخانه حاضر نشود یا مدارک لازم را ارائه نکند، گواهی صادرشده از درجه اعتبار ساقط است.

چگونه طلاق بگیریم,طلاق گرفتن

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما