تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

حق طلاق چیست؟

سؤالات متداول در خصوص حق طلاق به شرح زیر می‌باشد:

حق طلاق چیست؟  مراحل طلاق با داشتن حق طلاق به چه صورت است؟  حق طلاق با کیست؟  قانون حق طلاق چیست؟  حق طلاق مشروط چگونه است؟

طبق قوانین و مقررات در خصوص حق طلاق می‌توان گفت ، مرد می‌تواند برابر مقررات قانون مدنی با مراجعه به دادگاه ، زن خود را طلاق دهد (ماده ۱۱۳۳ اصلاحی، ۱۳۸۱) و همچنین زن در موارد خاصی برابر مواد ۱۰۲۹ و ۱۱۲۹ و ۱۱۳۰ قانون مدنی می‌تواند از دادگاه تقاضای طلاق کند.

این موارد خاص شامل ندادن نفقه به زن توسط شوهر که حتی ممکن است علت آن عجز شوهر باشد ، ترک زندگی ، اعتیاد ، محکومیت به حبس پنج سال یا بیشتر ، ضرب و شتم یا هرگونه سوء رفتار ، ابتلا به بیماری‌ صعب‌العلاج و غیبت شوهر بیش از چهار سال است که در صورت محقق شدن یکی از موارد فوق‌الذکر ، زن می‌تواند از دادگاه تقاضای طلاق نماید.

 

درنهایت در خصوص حق طلاق از سوی زن می‌توان به این نکته اشاره کرد که شروطی در عقدنامه ذکر می‌شود که در صورت محقق شدن آن زن وکالت دارد تا خود را مطلقه نماید. لیکن ممکن است حق طلاق و وکالت در طلاق بدون شرط باشد که در این صورت زن همانند همان حقی که مرد در طلاق دارد و به همان روش می‌تواند از دادگاه درخواست طلاق نماید .

حق طلاق چیست

زیر مجموعه ها

حق طلاق زن,حق طلاق با زن,حق طلاق زن و مهریه,حق طلاق برای زن,گرفتن حق طلاق توسط زن,حق طلاق دادن به زن,اگر حق طلاق با زن باشد,گرفتن حق طلاق,حق طلاق به زن,شرایط دادن حق طلاق به زن

حق طلاق زن چیست,دادن حق طلاق به زن,وکالت طلاق به زن,وکالت حق طلاق به زن,وكالت طلاق به زوجه,وکالت زوجه در طلاق,وکالت زن در طلاق,وکالت حق طلاق,وکالت بلاعزل طلاق

حقوق زن در طلاق,حق و حقوق زن در طلاق,حقوق زن در طلاق توافقی,حقوق زن بعد از طلاق,حقوق زن هنگام طلاق,حق و حقوق زن برای طلاق,حقوق زن در هنگام طلاق

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما