تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

نمونه دادخواست مطالبه مهریه

سؤالات متداول در خصوص دادخواست مطالبه مهریه به شرح زیر می‌باشد:

دادخواست مطالبه مهریه چیست؟  نمونه دادخواست مطالبه مهریه چگونه است؟  درخواست مهریه از طرف زن به چه صورت است؟

به‌منظور دادخواست مطالبه مهریه می‌بایست درخواست خود را در قالب برگ دادخواست به دادگاه عمومي که فرم خام آن در زیر می‌باشد تکمیل و ارائه نمایید . بدین منظور می‌توانید محل‌های خالی را مطابق فرمت ذیل پر نمایید.

جهت استفاده از نمونه دادخواست مطالبه مهریه می‌توانید ابتدا تصویر ذیل را در رایانه خود ذخیره نموده و سپس بر روی کاغذ سایز A4 پرینت نمایید.

راهنمای تکمیل نمونه دادخواست مطالبه مهریه

رياست محترم مجتمع قضايي  "شهرستان محل اقامت خوانده"

باسلام احتراماً به استحضار می‌رساند:

این جانبه به استناد كپي مصدق عقدنامه شماره شماره عقدنامه نوشته شود مورخ تاریخ عقد نوشته شود با خوانده عقد ازدواج دائمي در دفترخانه  "شماره ونام شهرستان"  منعقد کرده‌ایم. نظر به اينكه مهريه مقرر در عقدنامة مذكور به ميزان اگر مهریه مبلغ ریالی باشد مبلغ آن نوشته می‌شود و اگر تعداد سکه است تعداد آن نوشته می‌شود كلاً بر ذمه زوج و عندالمطالبه می‌باشد فلذا مستنداً به مواد 1082 قانون مدني و تبصره الحاقي 29/4/76 آیین‌نامه اجرايي به ماده مذكور و ماده 198 قانون آيين دادرسي دادگاه‌های عمومي و انقلاب در امور مدني صدور حكم به محكوميت خوانده به پرداخت مهريه مذكور در عقدنامه به ميزان اگر مهریه مبلغ ریالی می‌باشد ذکر جمله " وفق تغيير شاخص قيمت سالانه زمان تأدیه " نیز لازم است و جميع خسارات و هزينه دادرسي در حق این‌جانب  مورد استدعاست.

درخواست مهریه از طرف زن

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما