تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

وکیل رایگان

وکلای این دفتر وکالت تخصصی دعاوی خانواده ، درزمینهٔ پرونده‌های معاضدتی ازجمله وکلای پیشرو بوده و در کنار پرونده‌هایی که با اخذ حق‌الوکاله انجام می‌دهند درزمینهٔ پرونده‌های ارجاعی که مرکز معاضدت قضایی ارجاع می‌نماید با همان توان و بدون هیچ‌گونه کمی و کاستی و چشم‌داشت به اخذ حق‌الوکاله ، پرونده حقوقی به‌صورت ویژه به سرانجام می‌رسانند.

دراین‌بین و در طول انجام پرونده معاضدتی ، وکیل رایگان ما در کنار موکل خود بوده و ارتباط حقوقی موکل با وکیل به‌صورت مستمر برقرار می‌باشد و مشاوره حقوقی رایگان به‌صورت حضوری ، تلفنی و اینترنتی ارائه می‌گردد.

وکیل تلفنی

در طول پرونده ارتباط نزدیک و مستمر با وکیل پرونده از مهم‌ترین عوامل پیشبرد و رسیدن به مقصد است . در دفتر وکالت تخصصی طلاق و دعاوی خانواده این امکان در طول پرونده فراهم بوده و شما با ارتباط با وکیل تلفنی این مجموعه ، علاوه بر اینکه از کم و کیف پرونده‌تان آگاه می‌شوید می‌توانید در صورت ایجاد ابهام و پرسش ، در راستای حل و رفع ابهام از طریق وکیل اقدام نمایید.

در ضمن شما می‌توانید به‌منظور تکمیل مدارک و ارسال اسناد و مدارک تکمیلی ، از طریق ایمیل و یا تلگرام ، رونوشت اسناد را برای وکیل خود ارسال نماید تا در کمترین زمان ممکن ، ترتیب اثر لازم در جهت رسیدن به هدف پرونده که پیروزی در آن است ، داده شود.

وکیل خوب

با توجه به افزایش روزافزون دعاوی ، افراد در جامعه چه به‌صورت مستقیم چه به‌صورت غیرمستقیم و از طریق اقوام و نزدیکان با دعاوی متفاوتی درگیر هستند لذا آشنایی با مواد قانونی و مباحث مربوطه به‌صورت ناخواسته جزو واجبات زندگی امروزه شده است . حال دراین‌بین شاید تنها آشنایی با این مواد قانونی در مواجهه با دعاوی پیچیده‌تر مفید فایده نباشد و نیاز به وکیل خوب از واجبات در پرونده‌های مربوطه می‌باشد . پیشنهاد این دفتر وکالت تخصصی به شما این است ابتدا سطح دانش خود را درزمینهٔ حقوقی افزایش داده که بدین منظور مطالب و مباحث مربوط به دعاوی خانواده در این سایت مفصلاً گنجانده‌شده است و سپس نسبت به اخذ وکیل اقدام نمایید تا بیشترین موفقیت در پرونده شما حاصل گردد.

وکیل پایه یک دادگستری تهران

حضور یک وکیل مجرب در دعاوی خانواده ، ازجمله مواردی است که بسیار سودمند می‌باشد ، زیرا تجربه در تعداد بالای پرونده‌های مشابه که توسط یک وکیل پایه یک دادگستری تهران در طول ده‌ها پرونده حقوقی موفق کسب‌شده است این امکان را فراهم می‌نماید که موفقیت در پرونده در کوتاه‌ترین زمان تضمین گردد . شما می‌توانید در مرحله اول مشاوره حقوقی رایگان ما از طریق تلگرام را تجربه کنید حتی می‌توانید در مواردی با ارسال رونوشت مدارک از طریق تلگرام به مشاوره‌ای دقیق‌تر و مؤثرتر دست‌یابید. در ادامه می توانید در صورت نیاز  به اخذ وکیل ، با تعیین وقت نسبت به حضور در دفتر وکالت تخصصی طلاق اقدام ‌نمایید.

وکیل آنلاین رایگان

در دنیای امروز و با توجه به پیشرفت فنّاوری ، اولین و در دست رس‌ترین گزینه در مواجه با دعوا ، اختلاف و مشکلات حقوقی به‌منظور جستجو ، افزایش آگاهی و طرح پرسش، استفاده از امکانات آنلاین است . دفتر وکالت تخصصی طلاق نیز همگام بادانش روز و استفاده از امکانات آنلاین ، این بستر را فراهم نموده است تا بتواند خدمات خود را به‌صورت آنلاین در اختیار موکلین محترم قرار دهد. اولین و پراستفاده‌ترین ابزار جهت مشاوره با وکیل آنلاین رایگان ، اپلیکیشن تلگرام می‌باشد که شما می‌توانید پرسش حقوقی خود را از آن طریق با وکلای مجرب ما در میان بگذارید و این اطمینان را داشته باشید که در کوتاه‌ترین زمان ، پاسخ توسط تیم مجرب ما برای شما ارسال می‌گردد. 

زیر مجموعه ها

وکیل خانواده ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل طلاق ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل طلاق توافقی ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل مهریه ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل نفقه ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل اجرت المثل ، حق الوکاله مناسب، مشاوره رایگان

وکیل اعسار ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل تمکین ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

وکیل حضانت ، حق الوکاله مناسب ، مشاوره رایگان

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما