تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

به‌منظور وکالت در طلاق چه باید کرد؟

جهت مشاوره تلفنی با وکیل طلاق لطفاً با شماره تلفن 88402099-021 و جهت رزرو وقت جهت ملاقات حضوری در محل دفتر وکالت تخصصی طلاق ، لطفاً با شماره 88402099-021 تماس حاصل فرمایید.

ارائه خدمات در این دفتر وکالت  و توسط وکیل طلاق ، دارای مزایای زیر می‌باشد:

وکالت در طلاق

 

طلاق به‌طور کل دارای مخالفین و موافقین در جامعه بوده لیکن امروزه نمی‌توان طلاق را ازنظر اجتماعی به‌کلی محکوم کرد. شک نیست که طلاق امری مذموم و ناپسند است، لیکن در پاره‌ای موارد چاره‌ای جز آن نیست و باید به‌عنوان یک بد ضروری، چنانکه در حقوق فرانسه میگویند پذیرفته شود. به تعبیر دیگر، باید طلاق را هنگامی‌که ضروری باشد به‌عنوان آخرین علاج قبول کرد؛ زیرا گسستن پیوند زناشویی در پاره‌ای موارد بهتر از یک‌عمر رنج و اختلاف و کشمکش است. ادامهٔ زندگی زناشویی گاهي ممکن است هم ازنظر زن و شوهر هم ازنظر فرزندان و هم ازنظر جامعه زیان‌آور باشد. در این‌گونه موارد طلاق را به‌عنوان استثناء می‌توان پذیرفت؛ لیکن برای جلوگیری از تزلزل و پریشانی خانواده باید طلاق را محدود کرد. این نکته موردتوجه همهٔ مصلحان اجتماعی و اکثریت‌قریب‌به‌اتفاق قانون‌گذارانی است که طلاق را پذیرفته‌اند .

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما