تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

88402099

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

مشاوره حقوقی

ارائه مشاوره حقوقی تخصصی در "دفتر وکالت تخصصی طلاق"

1-  از طریق تلگرام و به آدرس @edivorce :

نظر به فراگیر شدن اپلیکیشن تلگرام در میان عموم مردم و برقراری ارتباط ساده و سریع از این طریق ، این امکان برای شما فراهم می‌باشد تا سؤال حقوقی خود را از طریق شناسه کاربری @edivorce در تلگرام با وکلای ما مطرح نمایید تا درزمانی کوتاه ، پاسخ آن برای شما ارسال گردد. (جهت برقراری ارتباط از طریق تلگرام لطفا کلیک نمایید )

2-  امکان مشاوره حقوقی از طریق فرم ویژه پرسش و پاسخ  موجود در سایت:

از دیگر امکانات جهت مشاوره حقوقی اینترنتی رایگان ، ارسال سؤال حقوقی از طریق فرم  پایین صفحه می‌باشد که در این حالت ، پاسخ طی 12 ساعت آینده به ایمیل شما ارسال می‌گردد.

3-   مشاوره حقوقی تلفنی رایگان از طریق شماره تلفن 76246126-021

شما می‌توانید در روزهای شنبه دوشنبه چهارشنبه از ساعت 16:00 الی 18:00 از طریق شماره تلفن اختصاصی 76246126-021 جهت مشاوره حقوقی رایگان اقدام نمایید.  

4-  مشاوره حقوقی حضوری در دفتر وکالت تخصصی طلاق

شما جهت مشاوره حضوری و ملاقات با وکلای مجرب ما ، می‌توانید نسبت به رزرو وقت از طریق شماره 88402099-021 اقدام  نمایید.

 

 

قبل از مراجعه به دفتر وکالت تخصصی طلاق شما می‌توانید مشاور حقوقی تلفنی و یا مشاوره رايگان حقوقي از طریق امکانات موجود در این سایت داشته باشید . این مرکز مشاوره حقوقی در طول انجام پرونده با در اختیار گذاشتن تلفن مشاوره حقوقی ، جهت مشاوره‌ی حقوقی و همچنین مشاوره حقوقی اینترنتی ارائه خدمات می‌نماید که ازاین‌رو موکل با در دست داشتن شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان علاوه بر مشاوره اینترنتی به‌منظور مشاوره تلفنی حقوقی رایگان ( مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ، مشاور حقوقی تلفنی رایگان ) و مشاوره آنلاین حقوقی رایگان ، امکان برخورداری از مشاوره حقوقی قوه قضاییه به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای را با وکلای مجرب و باسابقه خواهد داشت .

امکان مشاوره تلفنی حقوقی در فراز و نشیب پرونده این اطمینان را به شما خواهد داد که یک مشاوره قضایی کامل و بدون نقص در کنار شما بوده که این امر در ابتدا مستلزم قرارداد مشاوره حقوقی با وکلای ما است . امکانات این سایت مشاوران حقوقی و همچنین مشاوره حقوقی تلفنی قوه قضاییه با ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان آنلاین به‌منظور مشاور حقوقي رايگان بوده و صدای مشاور حقوقی و مشاوره آنلاین حقوقی و همچنین مشاوره حقوقی رایگان تلفنی ، جهت مشاوره رایگان حقوقی ، با در دست داشتن شماره تلفن مشاوره حقوقی به‌منظور مشاوره قضایی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان است .

مركز مشاوران حقوقي این دفتر وکالت ، با مشاوره رایگان اینترنتی و مشاوره رایگان حقوقی تلفنی به وظایف مشاور حقوقی خود واقف بوده و در جلسات مشاور حقوقی با دقت نظر خاص شمارا در راستای نیل به هدف یاری می‌رساند . درنهایت به استحضار می‌رساند در دفتر وکالت تخصصی طلاق مشاوره تلفني حقوقي و همچنین مشاوره حقوقی آنلاین رایگان از طریق این سایت مشاوره حقوقی جهت مشاوره تلفنی رایگان حقوقی ، با بهره بردن از مشاورین حقوقی باسابقه بالا در پرونده‌های مشابه در دسترس بوده و اعلام می‌دارد که  تلفن مشاوره حقوقی رایگان تنها یک شعار نیست.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما (پاسخ آن تا 24 ساعت آینده برای شما ایمیل می گردد)