تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

مشاوره طلاق توافقی

ارائه مشاوره طلاق توافقی به‌صورت تخصصی در "دفتر وکالت تخصصی طلاق"

1-  از طریق تلگرام و به آدرس @edivorce :

نظر به فراگیر شدن اپلیکیشن تلگرام در میان عموم مردم و برقراری ارتباط ساده و سریع از طریق آن ، این امکان برای شما فراهم می‌باشد تا سؤال حقوقی خود را از طریق شناسه کاربری @edivorce در تلگرام با وکلای ما مطرح نمایید تا درزمانی کوتاه ، پاسخ آن برای شما ارسال گردد. (جهت برقراری ارتباط از طریق تلگرام لطفاً کلیک نمایید )

2-  امکان مشاوره حقوقی از طریق فرم ویژه پرسش و پاسخ  موجود در سایت:

از دیگر امکانات جهت مشاوره حقوقی اینترنتی رایگان ، ارسال سؤال حقوقی از طریق فرم  پایین صفحه می‌باشد که در این حالت ، پاسخ طی 12 ساعت آینده به ایمیل شما ارسال می‌گردد.

3-   مشاوره حقوقی تلفنی رایگان از طریق شماره تلفن 76246126-021

شما می‌توانید در روزهای شنبه دوشنبه چهارشنبه از ساعت 16:00 الی 18:00 از طریق شماره تلفنی اختصاصی 76246126-021 جهت مشاوره حقوقی رایگان اقدام نمایید.  

4-  مشاوره حقوقی حضوری در دفتر وکالت تخصصی طلاق

شما جهت مشاوره حضوری و ملاقات با وکلای مجرب ما ، می‌توانید نسبت به رزرو وقت از طریق شماره 88402099-021 اقدام  نمایید.

قانون حمایت خانواده صدور گواهی عدم امکان سازش را برای طلاق توافقی مقرر داشته و زن و شوهر می‌بایست برای طلاق به دادگاه مراجعه و گواهی عدم امکان سازش تحصیل و سپس با تسلیم آن به دفتر طلاق مبادرت به طلاق و ثبت آن نماید. البته قبل از آن ، دادگاه موضوع را به مرکز مشاوره خانواده ارجاع می دهد. که در صورت عـدم انصراف زن و شوهر از طلاق توافقی ، مرکز مشاوره خانواده موضوع را با مشخص ‌ کردن موارد توافق ، جهت صدور حکم نهائی به دادگاه ارجاع می نماید.

در گذشته لایحه قانونی دادگاه مدنی خاص به‌جای گواهی عدم امکان سازش از «اجازه طلاق» سخن گفته بود که به شوهر داده می‌شد (تبصره ۲ ماده ۳). درواقع با تجدید اعتبار مقررات قانون مدنی در مورد طلاق شوهر می‌بایست طبق ماده ۱۱۳۳ این قانون در مورد طلاق اختیار داشته باشد که هر وقت بخواهد زن خود را طلاق دهد. لیکن چون آزادی مطلق شوهر در طلاق با مصلحت اجتماعی سازگار نبود و با تعالیم اسلامی هم که طلاق را یک امر ناپسند تلقی کرده و جنبه استثنائی به آن داده وفق نمی‌داد، قانون جدید مقرر داشت که در موردی که شوهر به استناد ماده ۱۱۳۳ قانون مدنی می‌خواهد زن خود را طلاق دهد باید به دادگاه مراجعه کند و دادگاه بدواً موضوع را به داوری ارجاع می‌نماید و درصورتی‌که بین زوجین سازش حاصل نشود اجازه طلاق به زوج خواهد داد. به‌علاوه قانون مزبور مقرر می‌دارد: «در مواردی که بین زوجین راجع به طلاق توافق شده باشد، می توانند تقاضای طلاق خود را مستقیما در مرکز مشاوره خانواده عنوان کنند».

شما می‌توانید برای خواندن مطالب حقوقی تکمیلی در خصوص طلاق توافقی، اینجا کلیک کنید.

 شما نیز می‌توانید جهت مشاوره طلاق توافقي ، مشاوره حقوقی طلاق توافقی ، مشاوره طلاق توافقی آنلاین ، مشاوره در مورد طلاق توافقی ، مشاوره حقوقی طلاق توافقی رایگان ، مشاوره حقوقی طلاق توافقی اینترنتی ، علاوه بر حضور در دفتر وکالت تخصصی طلاق و ملاقات با وکلای مجرب و باسابقه ، از امکانات موجود در این سایت اینترنتی استفاده نمایید.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما