تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

مشاوره اعسار

ارائه مشاوره اعسار به‌صورت تخصصی در "دفتر وکالت تخصصی طلاق"

1-  از طریق تلگرام و به آدرس @edivorce :

نظر به فراگیر شدن اپلیکیشن تلگرام در میان عموم مردم و برقراری ارتباط ساده و سریع از طریق آن ، این امکان برای شما فراهم می‌باشد تا سؤال حقوقی خود را از طریق شناسه کاربری @edivorce در تلگرام با وکلای ما مطرح نمایید تا درزمانی کوتاه ، پاسخ آن برای شما ارسال گردد. (جهت برقراری ارتباط از طریق تلگرام لطفاً کلیک نمایید )

2-  امکان مشاوره حقوقی از طریق فرم ویژه پرسش و پاسخ  موجود در سایت:

از دیگر امکانات جهت مشاوره حقوقی اینترنتی رایگان ، ارسال سؤال حقوقی از طریق فرم  پایین صفحه می‌باشد که در این حالت ، پاسخ طی 12 ساعت آینده به ایمیل شما ارسال می‌گردد.

3-   مشاوره حقوقی تلفنی رایگان از طریق شماره تلفن 76246126-021

شما می‌توانید در روزهای شنبه دوشنبه چهارشنبه از ساعت 16:00 الی 18:00 از طریق شماره تلفنی اختصاصی 76246126-021 جهت مشاوره حقوقی رایگان اقدام نمایید.  

4-  مشاوره حقوقی حضوری در دفتر وکالت تخصصی طلاق

شما جهت مشاوره حضوری و ملاقات با وکلای مجرب ما ، می‌توانید نسبت به رزرو وقت از طریق شماره 88402099-021 اقدام  نمایید.

اعسار

دادخواست اعسار زمانی مطرح می‌شود که فرد در پرداخت دیون خود ازجمله مهریه ، دچار تنگدستی باشد و توان مالی در پرداخت آن نداشته باشد . لازم به توضیح است منظور از توان مالی ، استطاعت فرد در پرداخت دیون علاوه بر ضروریات زندگی است . طبق قانون ، ضروریات زندگی شامل خانه در حد متعارف ، اسباب منزل و آذوقه در حد متعارف و همچنین اسباب کسب‌وکار می‌باشد. لذا اگر فردی علاوه بر موارد ضروری زندگی توانایی در پرداخت دیون خود را داشته باشد معسر شناخته نمی‌شود .

در پرداخت مهریه ، مطابق قانون جدید حمایت از خانواده مبنا بر معسر بودن فرد است و اگر مرد دادخواست اعسار ارائه نماید و زن نتواند خلاف آن را ثابت نماید ، ازلحاظ قانونی حکم به اعسار فرد صادر خواهد شد و پرداخت مهریه به‌صورت قسطی انجام خواهد پذیرفت.

شما می‌توانید برای خواندن مطالب حقوقی تکمیلی در خصوص اعسار، اینجا کلیک کنید.

شما نیز می‌توانید جهت مشاوره اعسار ، مشاوره حقوقی اعسار ، مشاوره اعسار آنلاین ، مشاوره در مورد اعسار ، مشاوره حقوقی اعسار رایگان ، مشاوره حقوقی اعسار اینترنتی ، علاوه بر حضور در دفتر وکالت تخصصی طلاق و ملاقات با وکلای مجرب و باسابقه ، از امکانات موجود در این سایت اینترنتی استفاده نمایید.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما