تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

نمونه دادخواست نفقه,دادخواست مطالبه نفقه

سؤالات متداول در خصوص دادخواست نفقه به شرح زیر می‌باشد:

دادخواست نفقه چیست؟  نمونه دادخواست نفقه چگونه است؟  دادخواست مطالبه نفقه به چه صورت است؟  دادخواست نفقه فرزند به چه نحو است؟

به‌منظور دادخواست مطالبه نفقه می‌بایست درخواست خود را در قالب برگ دادخواست به دادگاه عمومي که فرم خام آن در زیر می‌باشد تکمیل و ارائه نمایید . بدین منظور می‌توانید محل‌های خالی را مطابق فرمت ذیل پر نمایید.

جهت استفاده از نمونه دادخواست مطالبه نفقه می‌توانید ابتدا تصویر ذیل را در رایانه خود ذخیره نموده و سپس بر روی کاغذ سایز A4 پرینت نمایید.

دادخواست نفقه

راهنمای تکمیل نمونه دادخواست مطالبه نفقه

رياست محترم مجتمع قضايي  نام مجتمع قضایی مربوط به محل اقامت خود را بنویسید

باسلام احتراماً به استحضار مي رساند:

 

اينجانبه به استناد كپي مصدق عقدنامه شماره شماره عقد نامه نوشته شود مورخ تاریخ مندرج در عقد نامه نوشته شود باخوانده عقدازدواج دائمي در دفترخانه شماره دفتر خانه که در آن عقد صورت گرفته و همچنین نام شهرستان آن ذکر شود منعقد كرده ايم. نظر به اينكه حسب مواد 1106 و 1107 قانون مدني تأمين نفقه زوجه بر عهده شوهر مي باشد و خوانده از اين كار استنكاف و خودداري مي نمايد فلذا رسيدگي و صدور حكم به پرداخت نفقه ايام زوجيت از تاريخ تاریخی که از آن تاریخ دیگر نفقه پرداخت نشده نوشته شود لغايت تاریخ ارائه دادخواست نوشته شود به مدت مدتی که نفقه پرداخت نشده نوشته شود ماه (و تا زمان رسيدگي و صدور حكم و اجراي دادنامه) فعلاً به ميزان مبلغی که به استنباط زوجه عرفا استحقاق دریافت دارد ريال مستنداٌ به مواد 198 قانون آيين دادرسي دادگاه هاي عمومي و انقلاب در امور مدني و1106و1107 قانون مدنی  به انضمام جميع خسارات و هزينه دادرسي مورد استدعاست . براي تعيين ميزان نفقه متعلقه نيز با لحاظ شئونات مربوطه به جلب نظر كارشناس نيز استناد مي نمايد.

وکیل جهت دادخواست مطالبه نفقه

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما