تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

اگر مرد طلاق ندهد,اگر زن طلاق بخواهد

سؤالات متداول در خصوص اگر مرد طلاق ندهد به شرح زیر می‌باشد:

اگر مرد طلاق ندهد چه باید کرد؟  اگر زن طلاق بخواهد راهکار آن چیست؟  اگر زن درخواست طلاق کند به چه صورت است؟  راهه‌ای طلاق زن از مرد به چه نحو است؟  شرایط طلاق برای زن چطور است؟  در چه صورت زن می‌تواند طلاق بگیرد؟  شرایط حق طلاق برای زن چیست؟  شرایط طلاق زن از مرد چیست؟  چگونه زن می‌تواند طلاق بگیرد؟  در چه صورت حق طلاق با زن است؟  قانون حق طلاق برای زن به چه صورت است؟  چگونه از شوهرم طلاق بگیرم؟  آیا زن حق طلاق دارد؟  در چه صورت زن حق طلاق دارد؟  راه‌های طلاق برای زنان به چه نحو است؟

طبق مادهٔ ۱۱۳۳ قانون مدنی که در تاریخ ۸۱/۸/۱۹ اصلاح شد ، مرد می‌تواند با رعایت شرایط مقرر در این قانون با مراجعه به دادگاه تقاضای طلاق همسرش را بنماید. همچنین زن نیز می‌تواند باوجود شرایط مقرر در مواد ۱۱۱۹، ۱۱۲۹ و ۱۱۳۰ این قانون، از دادگاه تقاضای طلاق نماید.

همان‌طور که در بخش شرایط طلاق از طرف زن به‌تفصیل به آن اشاره شد علاوه بر وکالت زن برای طلاق که در قانون مدنی پذیرفته‌شده است (ماده ۱۱۱۹) ، در صورت خودداری یا عجز شوهر از دادن نفقه ، عسر و حرج و غیبت شوهر بیش از چهار سال ، زن می‌تواند تقاضای طلاق کند و درنهایت طبق ماده۲۶ قانون جدید حمایت از خانواده ، درصورتی‌که درخواست طلاق از طرف زوجه باشد، دادگاه حسب موارد فوق ، مطابق قانون ، حتی در صورت اینکه مرد طلاق ندهد ، به صدور حکم الزام زوج به طلاق مبادرت می‌کند.

اگر مرد طلاق ندهد,اگر زن طلاق بخواهد

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما