تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

مشاوره طلاق

ارائه مشاوره طلاق بصورت تخصصی در "دفتر وکالت تخصصی طلاق"

1-  از طریق تلگرام و به آدرس @edivorce :

نظر به فراگیر شدن اپلیکیشن تلگرام در میان عموم مردم و برقراری ارتباط ساده و سریع از طریق آن ، این امکان برای شما فراهم می‌باشد تا سؤال حقوقی خود را از طریق شناسه کاربری @edivorce در تلگرام با وکلای ما مطرح نمایید تا درزمانی کوتاه ، پاسخ آن برای شما ارسال گردد. (جهت برقراری ارتباط از طریق تلگرام لطفا کلیک نمایید )

2-  امکان مشاوره حقوقی از طریق فرم ویژه پرسش و پاسخ  موجود در سایت:

از دیگر امکانات جهت مشاوره حقوقی اینترنتی رایگان ، ارسال سؤال حقوقی از طریق فرم  پایین صفحه می‌باشد که در این حالت ، پاسخ طی 12 ساعت آینده به ایمیل شما ارسال می‌گردد.

3-   مشاوره حقوقی تلفنی رایگان از طریق شماره تلفن 76246126-021

شما می‌توانید در روزهای شنبه دوشنبه چهارشنبه از ساعت 16:00 الی 18:00 از طریق شماره تلفنی اختصاصی 76246126-021 جهت مشاوره حقوقی رایگان اقدام نمایید.  

4-  مشاوره حقوقی حضوری در دفتر وکالت تخصصی طلاق

شما جهت مشاوره حضوری و ملاقات با وکلای مجرب ما ، می‌توانید نسبت به رزرو وقت از طریق شماره 88402099-021 اقدام  نمایید.

 

طلاق در لغت به معنی گشودن گره و رها کردن است. در فقه اسلامی در تعریف طلاق گفته‌اند: طلاق عبارت است از زایل کردن قید ازدواج با لفظ مخصوص. بعضی از استادان حقوق فرانسه طلاق divorce را چنین تعریف کرده‌اند «طلاق قطع رابطه زناشویی به‌حکم دادگاه، در زمان حیات زوجین، به درخواست یکی از آنان یا هردو است»

 در حقوق امروز ایران طلاق ممکن است به‌حکم دادگاه یا بدون آن واقع شود (اگرچه ثبت آن نیاز به‌حکم دادگاه یا گواهی عدم امکان سازش دارد) و در تعریف آن می‌توان گفت: طلاق عبارت است از انحلال نکاح دائم با شرایط و تشریفات خاصی از جانب مرد یا نماینده او.

 بنابراین طلاق ویژهٔ نکاح دائم است و انحلال نکاح منقطع (عقد موقت) از طریق بذل یا انقضاء مدت صورت می‌گیرد. ماده ۱۱۳۹ قانون مدنی دراین‌باره می‌گوید: «طلاق مخصوص عقد دائم است و زن منقطعه با انقضاء مدت یا بذل آن از طرف شوهر از زوجیت خارج می‌شود».

 ازنظر ماهیت حقوقی، در فقه اسلامی و قانون مدنی، طلاق ایقاعی است که از سوی مرد یا نماینده او واقع می‌شود. حتی در مواردی که طلاق بر اساس توافق زوجین و به‌صورت خلع یا مبارات صورت می‌گیرد، باید آن را یک عمل حقوقی یک‌جانبه (ایقاع) به شمار آورد؛ زیرا توافق زوجین که شرط یا انگیزه طلاق هست ، غیر از خود آن است و طلاق، یعنی آخرین عملی که با اجرای صیغه تحقق می‌پذیرد و رابطهٔ نکاح را منحل می‌کند، درهرحال، یک عمل حقوقی یک‌جانبه (ایقاع) است و ناشی از ارادهٔ طرفین نیست.

 شما می‌توانید برای خواندن مطالب حقوقی تکمیلی در خصوص طلاق ، اینجا کلیک کنید.

شما نیز می‌توانید جهت مشاوره طلاق ، مشاوره طلاق آنلاین ، مشاوره حقوقی طلاق ، مشاوره در مورد طلاق ، مشاوره حقوقی طلاق رایگان ، مشاوره حقوقی طلاق اینترنتی علاوه بر حضور در دفتر وکالت تخصصی طلاق و ملاقات با وکلای مجرب و باسابقه ، از امکانات موجود در این سایت اینترنتی استفاده نمایید.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما