تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

حضانت دختر

سؤالات متداول در خصوص حضانت فرزند دختر به شرح زیر می‌باشد:

حضانت فرزند دختر ازنظر قانون چگونه است؟  حضانت دختر چگونه است؟  حضانت دختر 9 ساله به چه صورت است؟  حضانت فرزند دختر بعد از طلاق به چه نحو است؟  حضانت دختر بعد از طلاق چطور است؟  قانون حضانت فرزند دختر چه می‌گوید؟

طبق نظر اکثر فقها در خصوص حضانت فرزند دختر بعد از طلاق ، مادر تا هفت سال بر پدر اولویت و تقدم دارد. بعضی از فقها برای مادر نسبت به حضانت دختر تا نه‌سالگی و برخی تا زمانی که دختر شوهر کند حق تقدم قائل شده‌اند. و در توضیح گفته‌اند که دختر برای آموختن هنرها و اموری که ویژهٔ زنان است و به‌طورکلی برای تربیتی که درخور جنس زن است، احتیاج بیشتری به سرپرستی و نگاهداری و مراقبت مادر دارد.

لیکن طبق ماده‌قانون مدنی اصلاحی ، حضانت و نگهداری فرزند دختر و یا پسر که پدر و مادرشان طلاق گرفته‌اند  تا سن هفت‌سالگی با مادر است. و بعد از هفت‌سالگی در صورت مخالفت مادر در خصوص واگذاری حضانت به پدر دادگاه نظر به مصلحت کودک حکم خواهد داد که حضانت کودک با پدر باشد یا مادر.

حضانت فرزند دختر

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما