تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

مشاوره حقوقی خانواده

ارائه مشاوره حقوقی خانواده به‌صورت تخصصی در "دفتر وکالت تخصصی طلاق"

1-  از طریق تلگرام و به آدرس @edivorce :

نظر به فراگیر شدن اپلیکیشن تلگرام در میان عموم مردم و برقراری ارتباط ساده و سریع از طریق آن ، این امکان برای شما فراهم می‌باشد تا سؤال حقوقی خود را از طریق شناسه کاربری @edivorce در تلگرام با وکلای ما مطرح نمایید تا درزمانی کوتاه ، پاسخ آن برای شما ارسال گردد. (جهت برقراری ارتباط از طریق تلگرام لطفاً کلیک نمایید )

2-  امکان مشاوره حقوقی از طریق فرم ویژه پرسش و پاسخ  موجود در سایت:

از دیگر امکانات جهت مشاوره حقوقی اینترنتی رایگان ، ارسال سؤال حقوقی از طریق فرم  پایین صفحه می‌باشد که در این حالت ، پاسخ طی 12 ساعت آینده به ایمیل شما ارسال می‌گردد.

3-   مشاوره حقوقی تلفنی رایگان از طریق شماره تلفن 76246126-021

شما می‌توانید در روزهای شنبه دوشنبه چهارشنبه از ساعت 16:00 الی 18:00 از طریق شماره تلفنی اختصاصی 76246126-021 جهت مشاوره حقوقی رایگان اقدام نمایید.  

4-  مشاوره حقوقی حضوری در دفتر وکالت تخصصی طلاق

شما جهت مشاوره حضوری و ملاقات با وکلای مجرب ما ، می‌توانید نسبت به رزرو وقت از طریق شماره 88402099-021 اقدام  نمایید.

امروزه رسیدگی به دعاوی راجع به اصل نکاح و طلاق، یعنی دعاوی مربوط به صحت نکاح یا طلاق، نیز در صلاحیت دادگاه خانواده است. احکام صادره از دادگاه خانواده قابل تجدیدنظر در دادگاه تجدیدنظر استان است و آراء صادره در مورد : اصل نکاح و فسخ آن، طلاق، نسب، حجر و وقف ، قابل فرجام‌خواهی نیز هست. مرجع رسیدگی فرجامی دیوان عالی کشور است. دیوان عالی کشور در رأی وحدت رویهٔ شماره ۶۶۶ مورخ ۸۳/۳/۱۹ کلیهٔ دعاوی مربوط به طلاق را قابل فرجام‌خواهی دانسته است، با این استدلال که اولاً، کلمهٔ طلاق در جمله به‌طور مطلق ذکرشده؛ ثانیاً، کلمهٔ طلاق با علامت (،) از اصل نکاح و فسخ آن متمایز گردیده است. و نیز دیوان عالی کشور در تأیید نظر خود به اهمیت طلاق ازنظر شارع مقدس اسلام اشاره‌کرده است. این استدلال که مبتنی بر شیوهٔ تفسیر لفظی است قابل انتقاد می‌نماید؛ زیرا اولاً، نظر قانون‌گذار برحسب ظاهر، بر این بوده است که دعاوی راجع به اصل نکاح و اصل طلاق که دارای اهمیت ویژه‌ای است و نیاز به بررسی حقوقی عمیق و دقیق دارد قابل‌رسیدگی فرجامی در دیوان عالی کشور باشد؛ درحالی‌که درخواست گواهی عدم امکان سازش از این قبیل نیست؛ ثانیاً رأی دیوان عالی کشور موجب اطالهٔ دادرسی و به درازا کشیدن دعوی طلاق است که گمان نمی‌رود به سود خانواده و اجتماع باشد.

شما می‌توانید برای خواندن مطالب حقوقی تکمیلی در خصوص قانون حمایت خانواده ، اینجا کلیک کنید.

 شما نیز می‌توانید جهت مشاوره حقوقی خانواده ، مشاوره حقوقی خانواده رایگان ، مشاوره خانواده اینترنتی رایگان ، مشاوره دادگاه خانواده ، مشاوره خانواده آنلاین علاوه بر حضور در دفتر وکالت تخصصی طلاق و ملاقات با وکلای مجرب و باسابقه ، از امکانات موجود در این سایت اینترنتی استفاده نمایید.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما