تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

طلاق توافقی مراحل,مراحل طلاق توافقی در دادگاه

سؤالات متداول در خصوص طلاق توافقی مراحل ، به شرح زیر می‌باشد:

در خصوص طلاق توافقی مراحل چیست؟  مراحل طلاق توافقی در دادگاه چگونه است؟  نحوه طلاق توافقی چگونه است؟ روند طلاق توافقی به چه نحو است؟  فرم طلاق توافقی به چه صورت است؟  طلاق توافقي مراحل چگونه است؟  روش طلاق توافقی به چه روش است؟  نحوه گرفتن طلاق توافقی چیست؟ 

طبق قانون جدید حمایت از خانواده در خصوص طلاق توافقی ، دادگاه موضوع را به مرکز مشاوره خانواده ارجاع می‌دهد که در این صورت، مرکز مشاوره خانواده ، درخواست طلاق توافقی را با مشخص ‌ کردن مواردی که زوجین بر آن توافق می‌کنند ، جهت بررسی و صدور حکم به دادگاه مرجوع می‌کند.

پس‌ازآن دادگاه ضمن بررسی موارد ذکرشده نسب به صدور گواهی عدم امکان سازش اقدام می‌کند . به‌منظور انجام مراحل قانونی در دفترخانه و ثبت طلاق می‌بایست گواهی  عدم امکان سازش قبل از سه ماه از تاریخ رأی قطعی به دفتر رسمی ازدواج و طلاق تسلیم شود که در صورت عدم تسلیم آن در مدت مشخص‌شده گواهی صادرشده از درجه اعتبار ساقط است. لازم به ذکر است ارائه گواهی پزشک ذی‌صلاح در مورد وجود جنین یا عدم آن برای ثبت طلاق الزامی است.

طلاق توافقی مراحل

 

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما