تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

نمونه دادخواست طلاق توافقی,دادخواست طلاق توافقی

سؤالات متداول در خصوص نمونه دادخواست طلاق توافقی به شرح زیر می‌باشد:

نمونه دادخواست طلاق توافقی چگونه است؟  دادخواست طلاق توافقی چیست؟  درخواست طلاق توافقی به چه صورت است؟  فرم دادخواست طلاق توافقی به چه نحو است؟  متن دادخواست طلاق توافقی چطور است؟  دادخواست طلاق توافقي چگونه است؟  فرم درخواست طلاق توافقی به چه روش است؟  نمونه دادخواست طلاق توافقي چیست؟  نمونه فرم دادخواست طلاق توافقی چگونه است؟

به‌منظور دادخواست طلاق توافقی می‌بایست درخواست صدور گواهي عدم امكان سازش را در قالب برگ دادخواست به دادگاه عمومي که فرم خام آن در زیر می‌باشد تکمیل و ارائه نمایید . بدین منظور می‌توانید محل‌های خالی را مطابق فرمت ذیل پر نمایید.

جهت استفاده از نمونه دادخواست طلاق توافقی می‌توانید ابتدا تصویر ذیل را در رایانه خود ذخیره نموده و سپس بر روی کاغذ سایز A4 پرینت نمایید.

نمونه دادخواست طلاق توافقی

راهنمای تکمیل نمونه دادخواست طلاق توافقی

رياست محترم مجتمع قضايي "شهرستان محل اقامت خوانده"

 با سلام احتراماً به استحضار می‌رساند:

  این جانبه با خوانده به‌موجب عقدنامه شماره         /مورخ             دفترخانه شماره                          نام شهرستان عقد ازدواج دائم منعقد كرده‌ايم. حاصل اين ازدواج در خلال          مدت ماه/سال   تعداد             پسر/دختر به            اسم/اسامي مي‌باشد. نظر به اينكه خوانده از بند/بندهاي             عقدنامه تخلف نموده و  موارد ودلايل ذکرشود  و این جانبه نيز ضمن عقد ازدواج وكيل و وكيل در توكيل به غير در امر طلاق هستم فلذا با عنايت به‌مراتب مذكور ماده 1119 قانون مدني صدور گواهي عدم امكان سازش براي اجراي طلاق و ثبت رسمي آن و تعيين تكليف حضانت فرزند/فرزندانم را به انضمام جميع خسارات و هزینه دادرسي در حق این جانبه مورد استدعاست.

وکیل جهت دادخواست طلاق توافقی

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما