تلفن رزرو ملاقات حضوری با وکلا

26155991

 

ساعات کاری

ساعت 4:00 بعد از ظهر الی 7:00 شب

 

وکیل خوب برای طلاق جهت اعطای وکالت در کلیه موارد مطروحه در دعاوی طلاق

اگر در خصوص دعاوی طلاق تصمیم به اخذ یک وکیل خوب برای طلاق هستید می‌توانید به دفتر وکالت شرق تهران و یا دفتر وکالت غرب تهران ما رجوع نمایید و اطمینان خاطر داشته باشید بهترین نتیجه برای شما حاصل خواهد شد . جهت رزرو وقت لطفاً با شماره 88402099-021 تماس حاصل فرمایید.

وکیل خوب برای طلاق

 

در ادامه مباحث گفته‌شده در بحث ازدواج و طلاق لازم به ذکر است که یکی از تشریفات لازم برای ثبت نکاح که مانند خود ثبت شرط درستی ازدواج نیست، تهیه و تنظیم گواهینامه تندرستی است. برابر ماده ۲ قانون گواهینامه ازدواج مصوب ۱۳۱۷ کلیه دفاتر ازدواج مکلف‌اند که قبل از وقوع ازدواج از نامزدها گواهینامه پزشک را برنداشتن امراض مسریِ مهم که نوع آن‌ها از طرف وزارت دادگستری معین و اعلام می‌گردد مطالبه نموده و پس از بایگانی آن به عقد ازدواج و ثبت آن با قید موجود بودن گواهی پزشک بر تندرستی نامزدها اقدام نمایند.

 %

تلاش جهت رضایت موکل

 %

موارد موفق در پرونده های ارجاع شده به این دفتر

 

سال سابقه وکالت تخصصی

 

تعداد پرسشها و پاسخهای ارائه شده توسط وکلای ما

درباره دفتر وکالت تخصصی طلاق

خدمات صادقانه / مناسب ترین حق الوکاله

دفتر وکالت تخصصی طلاق با سابقه 14 ساله در این زمینه افتخار دارد تا اعلام نماید تمامی پرونده های ارجاعی با دقت و در کمترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب و آشنا به زیر و بم مواد قانونی تا حصول نتیجه مطلوب با تمام قوا پیگیری می گردد.

بر اين اساس، این مرکز دارای بیشترین سطح رضایت مشتری در زمینه دعاوی حقوقی خانواده بوده و وظیفه خود می داند تا این سطح بالای کیفیت را بیش از پیش حفظ نماید .

خدمات وکالت در دعاوی و مشاوره حقوقی تاکنون ارائه شده

  •  وکالت در دعاوی طلاق
  •  وکالت در طلاق توافقی
  •  وکالت در دعاوی مهریه ، نفقه و اجرت المثل
  •  وکالت در دعاوی تمکین
  •  وکالت در دعاوی حضانت فرزند
  •  وکالت در کلیه دعاوی خانواده

محل درج پرسش حقوقی شما